سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
بر اساس وسیله نقلیه
نوع خودرو :
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

لنت ترمز گل 84 بلند

فولکس واگن گل 84 دارای موتور 4 سیلندر، 100 اسب بخار ، 1800 سی­سی است که دارای گیربکس 5 دنده دستی معمولی با نیروی محرکۀ محور جلو است و لنت ترمز گل 84 بلند، به صورت دیسکی است. همچنین ظرفیت باک این خودرو دارای 51 لیتر است. در کشور برزیل ، فولکس واگن گل تولید می­شود. این خودرو از روی مدل پولو طراحی شده است. فولکس واگن گل برای رانندگی درون شهر مناسب بوده و از قطعات و لنت ترمز گل 84 بلند مطمئن بالایی برخوردار است. فروشگاه متالنت کو در ایران سالهاست که در حال فعالیت است و عرضه کننده لنت ترمز انواع خودروهای موجود در بازار از جمله لنت ترمز گل 84 بلند را بر می باشد.

خرید لنت ترمز گل 84 بلند از فروشگاه متالنت کو

قبل از هر سفر طولانی مدت باید نسبت به وجود لنت ترمز سالم در خودرو مطمئن شد و سپس اقدام به سفر نمود. همچنین بهتر است هر از چند گاه (حدود هر 50 کیلومتر ) ، لنت خودرو را در تعمیرگاه معاینه کنید و در صورت نیاز ، لنت ترمز گل 84 بلند را تعویض کنید. به چند علامتی که نشان دهنده تعویض لنت ترمز گل 84 بلند و دیگر خودروهاست اشاره می­کنیم :

  •  توجه به روشن شدن چراغ هشدار ترمز
  •  داشتن صدا در سیستم ترمز
  •  وجود لرزش در کل خودرو و یا در پدال
  •  تغییر مسیر به هنگام گرفتن ترمز
  •  کم شدن قدرت ترمز

با توجه به دیدن هر یک از این علائم ، حتماً خودرو را برای معاینه به مکانیکی برده و از سالم بودن لنت خودرو اطمینان لازم را کسب کنید. برای خرید لنت ترمز گل 84 بلند می­توانید به فروشگاه متالنت کو مراجعه کرده و لنت ترمز اصل را تهیه نمائید تا در رانندگی آسایش خاطر داشته باشید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
کاربرد
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()